MŠ Břečťánek

Plánované akce

Přechod na ZŠ
Aktuálně

Zápis pro nový školní rok 2020 - 21 se bude konat 5. 5. 2020 od 9,00 do 18,00 v kanceláři MŠ Mládežnická – od 1.4.2020 se přihlašujte elektronicky – příloha ke stažení zde

Informace o průběhu zápisu – zde příloha

Náhradní prázdninový provoz Mateřských škol ve školním roce 2019/2020 naleznete pod tímto odkazem

V Praze 26. 3. 2020

Od 24.3.2020 spouštíme projekt: Hrajeme si, učíme se doma se svou učitelkou… "Hromadným mailem dostanete v rámci své třídy téma s náměty, jak zabavit svoje děti, které budeme postupně doplňovat. Věříme, že vám tím alespoň trochu pomůžeme překonat nelehkou dobu.

MĚJTE SE ZDRAVĚ, VYDRŽÍME…

Vaše paní učitelky

23. 3. 2020

Pokud potřebujete Žádost o ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření mateřské školy (viz níže), napište mail se jménem dítěte, do které třídy dochází a od kdy ošetřovné požadujete. Potvrzení vám zašlu co nejdříve zpět.

Bc. Provazníková Jiřina, ředitelka

V Praze 17.3.2020

MČ Praha 10 uzavírá školky!

Od úterý 17. března až do odvolání budou zavřeny mateřské školy na Desítce. Na mimořádném zasedání o tom rozhodla Rada MČ Praha 10, a to na základě aktuálního vývoje po víkendu. Ten rovněž přinesl další krizová opatření ze strany Vlády ČR. Školky zůstávaly doposud na doporučení ze strany Magistrátu hl m. Prahy otevřené, aby městská část dále poskytovala tuto veřejnou službu. Zájem rodičů o školky však rychle klesá, stejně jako kapacity pedagogického personálu.

Pro děti od 3 do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnanci bezpečnostních sborů, obecní policie, poskytovatelů zdravotních služeb, orgánů ochrany veřejného zdraví a ozbrojených sil radnice s Magistrátem hl. m. Prahy aktuálně řeší možnost provizorního otevření některých školských zařízení.

V Praze 16. 3. 2020